Ufuk Sarıca Maç Sonrası Röportajda Bulundu

Ufuk Sarıca Maç Sonrası Röportajda Bulundu

Ufuk Sarıca Maç Sonrası Röportajda Bulundu

FIBA Şampiyonlar Ligi 3. Hafta maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka, Reggio Emilia’yı 83-76 mağlup etti. Kaf-Kaf’ın başarılı teknik direktörü Ufuk Sarıca, maçın ardından şu açıklamayı yaptı:

Zor bir oyun oldu. Bu bizim için önemli bir zafer. Bu, taraftarsız oynadığımız ikinci maç. Maçın başında biraz yavaş ve tembeldik, savunma ribaundlarında hatalar yaptık ama düzeltmeyi başardık. Özellikle ikinci ve üçüncü çeyreklerde savunmamız çok iyiydi. İyi gidiyoruz. Hücum anlamında özellikle Eric [McCollum] harikaydı ama herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Çok mutluyum, bizim için çok önemli bir galibiyet oldu. Ekibimi tebrik ederim.

Rotasyon bölümümüzü geliştirmeye çalışıyoruz, ancak bazı oyuncularımız o kadar sert oynayamıyor. Belki onu geliştirmek için kadromuza bir oyuncu ekleriz. Bunu yönetimimiz ve sponsorlarımızla tartışıyoruz.

Gruptaki durum çok karmaşık. Bilmiyorum ama Bonn AEK’yi yendi. Aynısı geçen yıl da geçerliydi ve iki yıldır ikinci grupta olmamıza rağmen çok zor bir gruptayız. Bonn şu anda grubun lideri ve AEK çok iyi bir takım. Bugün oynadığımız takım da çok güçlüydü. Bu yüzden her oyunun farklı bir değeri ve farklı bir hikayesi var. Evde yenilmeme süreci değerli çünkü artık sadece biz değil herkes kaybediyor. Seyircisiz oynasak bile maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Grupta önemli bir avantajımız bulunuyor ve grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz. Deneme bonusu

Spor