Tiktok’ta Jeton Fiyatları

Tiktok’ta Jeton Fiyatları

Tiktok’ta Jeton Fiyatları

Tiktok jeton fiyatları, Dolar kuru üzerinden hesaplanıyor. Aldığınız her hediyeden elde ettiğiniz jetonlar ile çok şahane kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak gerçek bir fenomen olmuş ve çok beğeni alıyor iseniz…

Tiktok’ta jeton fiyatları ne kadar? Hediye fiyatları ne kadar? Merak edilen hediyeler için işte detaylar…

Tiktok’ta Jeton Ne Kadar?

Jeton kazanmak ve gerçek paraya dönüştürmek için organik etkileşim oranlarınızın yüksek olması gerekiyor. Yeni başlayanlar için Bayigram Tiktok beğeni satın al paketi önerilir. Hem daha çok takip ve beğeni hem de yayınlarınıza izlenme oranlarını artırarak, hediyeler alabilirsiniz.

Tiktok’ta jeton fiyatları;

  • Tiktok’ta 100 Jeton Fiyatı; 7 TL
  • Tiktok’ta 500 Jeton Fiyatı; 35 TL
  • Tiktok’ta 2.000 Jeton Fiyatı; 135 TL
  • Tiktok’ta 5.000 Jeton Fiyatı; 350 TL

Olarak hesaplanıyor. Günlük Dolar kuru üzerinden Tiktok jetonlarını nakit TL hesabınıza aktarabilirsiniz.

Tiktokta 1 Gül Kaç TL?

Tiktok hediyelerinin en popüler olanlarından biri de güldür. Kullanıcılar arasında sık gönderilen Tiktok Gülü, 25 kuruş değerindedir. Gönderilen kişiye bu tutardan 10 kuruşu aktarılır. Yani hatırı sayılır para kazanmak için binlerce gül almanız gerekiyor.

Popüler hediyelerden biri de Tiktok asa hediyesidir. Asanın fiyatı 17 TL olup, alan kişiye bu miktarın 7 TL’si aktarılır. Yani gönderen kişi hem Tiktok sistemine hem kullanıcıya para kazandırmış oluyor.

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

Para yağmuru hediyesi, özellikle fenomenlerin sık aldığı hediyeler arasında yer alıyor. Cömert takipçilerin gönderileriyle Tiktok para yağmuru, 105 TL ortalamasındadır. Gönderen kişi bakiyesinden tahsil edilen 105 TL’nin yalnızca 65 TL’si hediyeyi alan kişiye aktarılıyor. Geri kalan kısım Tiktok sistemine ekleniyor.

Tiktok’ta Jeton Nasıl Alınır?

Tiktok üye girişi yaparak öncelikle bir banka hesabı eklemeniz gerekiyor. Bunun için;

  • Profil sekmesine tıklayın
  • Jeton simgesini seçin
  • Jeton bakiyesine tıklayın
  • Satın alacağınız miktarı seçin
  • Ödeme seçeneklerinden Visa, mobil veya kod ödemeyi seçin

İşlemi tamamlayarak jeton alabilirsiniz. En popüler hediyeleri almak için Bayigram https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ paketini seçin. Hemen beğeni ve keşfet etkisini yaşamaya başlayacaksınız.

Teknoloji