Office Programlarında Uzmanlaşmanın Yolu

Office Programlarında Uzmanlaşmanın Yolu

Office Programlarında Uzmanlaşmanın Yolu

Siz de kurumsal ve köklü şirketlerde iş sahibi olmak istemez misiniz? Eğer mesleki gelişim planlamalarınız arasında iyi bir maaşla büyük bir firmada istihdam edilme düşüncesi varsa İleri Excel Kursu ile bu hayalinizin bir adım ötesinde olduğunuzu ifade etmek isteriz.

Son yıllarda, farklı platformlardaki bilişime dair iş ilanlarını inceleme şansınız olduysa aranılan şartların başında excel bilgisi istendiğini görmüşsünüzdür. Mesleki öz geçmişinize Vektörel Bilişim’de katılacağınız İleri Excel Kursu sonrası elde edeceğiniz sertifikaları ekleyerek istihdam edilebilirliğinizi arttırabilir ve ilgili sektörün aranılan kişilerinden biri olabilirsiniz.

İleri Excel Kursu ne işe yarar şeklinde bir düşünceye sahipseniz hemen sizi bu konuda aydınlatmak isteriz. İleri MS Office Kursu sonunda office programlarının her biri ile ilgili detaylı kullanım becerisine sahip olunacağı gibi İleri Excel Kursu sonrasında da excel programının çok daha özel inceliklerine hâkim olursunuz. İleri MS Office Kursunda öğrenilen excel bilgilerinin üzerine daha detay ve kritik bilgiler eklersiniz.

Veri hesaplamaları, analiz ve farklı şablonları oluşturmak için kullanılan Microsoft Excel, pek çok farklı alanda kullanılan elektronik tablo programıdır ve bu programın püf noktalarını, kısa yollarını, formüllerini bilmek size mesleki açıdan önemli değerler katar.

Vektörel Bilişim’de İleri Excel Kursu minumum 24 saat olarak planlanmıştır ve tüm eğitimlerimizde olduğu gibi bu eğitimimizde de tam öğrenme modeli prensipleri çerçevesinde kalıcı öğrenmeler sağlanması amaçlanmaktadır.

İleri Excel eğitimlerine yönetici asistanları, üniversitelerin veri hazırlama ve dosyalama bölümünde eğitim alan öğrencileri ya da mezunları, bilgisayar kullanımı yaygın olan ofislerde çalışanlar, bu alanda kendini geliştirmek isteyenler katılabilirler.

Kariyer planlaması olanlar için son derece önemli bir program olan excel ile dolgun ve tatmin edici ücretler ile iyi firmalarda istihdam edilmenizin önünde hiçbir engel yoktur.

Bu eğitime katılabilmek için ileri düzey bilgisayar bilgisine ihtiyaç duyulmaz. Temel seviyede office programlarını bilmek ve bilgisayar kullanımına hâkim olmak yeterlidir.

Ankara’nın en iyi bilişim eğitim merkezi olan Vektörel Bilişim, pek çok bilişim eğitiminde olduğu gibi ileri excel eğitiminde de oldukça iddialıdır. Kurumumuz, en uygun kurs fiyatlarını uzman eğiticilerle bir araya getirerek kariyer planlamalarınıza ciddi anlamda katkı sunar.

Teknoloji