İnegöl Mobilya Koltuk Takımı Modelleri 2021

İnegöl Mobilya Koltuk Takımı Modelleri 2021

İnsanlık tarihinin ilk dönemlerinden bu yana her insan kendine bir alan açmak, kendine ait bir ortam yaratmak için çalışmıştır. Bu alanı da ihtiyaçlarına, zevklerine, tercihlerine ve imkanlarına göre dekore edip yaşanılabilir hale getirir. Mobilyalar geçmişten bu yana yaşam alanlarının en temel parçaları olmuş, çağın şartlarına göre farklı materyallerden üretilerek hem mekân sahibinin zevklerini yansıtmış hem de ihtiyaçlarını giderir hale gelmiştir.

Günümüzde mobilyalar evlere, işyerlerine özgü tasarlanıp üretildiği gibi evlerde de her odanın kullanım amacına göre üretimler yapılmaktadır. Ahşap, MDF, sunta gibi farklı materyaller kullanılan mobilyalarda artık fabrikasyon süreci başlamış, seri üretimlerle çok daha hızlı, çok daha çeşitli ürünler ortaya çıkarılmıştır.

Bugün ülkemizde mobilya dendiği zaman ilk akla gelen İnegöl mobilyalarıdır. İlçede yarım asır önce başlayan mobilya imalatı günümüzde son haddesine ulaşmış, onlarca imalatçı, pek çok marka dünya geneline mobilya temin etmektedir. Ülkemizde de neredeyse İnegöl mobilyalarının girmediği ev kalmamıştır.

İnegöl mobilya modellerine ulaşmak günümüzde çok daha kolay… Online alışverişin yaygınlaşması, lojistik olanaklarının artması, ödeme sistemlerinin hızlanması gibi etkenler her nerede olursanız olun yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan mobilyaları en iyi biçimde temin etme şansı vermektedir. İnegöl Store mağazası bu açıdan 2015 yılından bu yana profesyonel işlere imza atmaktadır.

Mobilya Modelleri

Mobilya her şeyden önce bir ihtiyaç malzemesidir. Bu nedenle ürünün kullanılacağı yerdeki ihtiyacı karşılaması en temel beklentidir. Fakat sadece işlevsel olması değil, estetik olması da beklenir. Bu yüzden bir mobilya seçimi yapılırken başlıca şu hususlar dikkate alınır:

  • Fonksiyonellik: Mobilya modeli her nerede kullanılacaksa o bölgedeki ihtiyacı en iyi biçimde karşılamalıdır. Mesela yatak odası takımının konforlu bir yatışa, eşyaları derleyip toplayacak dolaba sahip olması gerekir. Koltuk takımının salondaki oturma alanı gereksinimine cevap vermesi beklenir.
  • Sağlamlık: Mobilyalar evlere sık sık alınan eşyalar değildir. Bu nedenle uzun süre dayanabilmeleri, sağlam malzemelerden yapılmaları gerekir. Taşınma esnasında demonte hale getirilip sonra montajı yapıldığı için yeniden kullanıma uygun olması istenir. Bütün bunlar sağlam malzemelerden yapılan mobilyalarda daha rahattır.
  • Şıklık: Mobilyalar bulundukları ortamda dekorasyonun en temel unsurlarındandır. Bu yüzden her oda için seçilecek mobilya modelleri diğer parçalarla, duvar boyasıyla uyumlu olmalıdır.

İnegöl Store mağazası bütün ürünlerinde belirttiğimiz hususlara azami dikkat ediyor. Müşteri memnuniyetinin uzun soluklu olmasını sağlıyor.

Mobilya Fiyatları

İnegöl Store ürünlerinin fonksiyonelliği, estetiği ve kalitesi ile olduğu kadar fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Fiyatları daima en ulaşılabilir seviyelerde tutan marka, ürün grubuna, modele, işçiliğe, tasarıma vs. göre fiyat belirliyor. Bu nedenle aksesuar, çocuk odası, koltuk takımı, sandalye, yatak odası, gardırop, TV ünitesi gibi farklı ürün gruplarının fiyatları bin TL ile yirmi beş bin TL arasında değişebiliyor.

Genel Kültür