Golden State Bir Kez Daha Şampiyonluk İstiyor

Golden State Bir Kez Daha Şampiyonluk İstiyor

Golden State Bir Kez Daha Şampiyonluk İstiyor!

Golden State Warriors, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler spor takımlarından biridir. Profesyonel basketbol ligleri birliği olan nba’de oynuyorlar. Her eyaletin bir takımı vardır ve Oakland, Kaliforniya’da Oakland Coliseum Arena’da oynarlar. Takımın adı, Kaliforniya’nın zengin bölgesinden geliyor. Warriors ilk olarak 1941-42 sezonunda Philadelphia’da maçlarını oynamaya başladı. Ondan sonra Boston’a, sonra da New York’a taşındılar ve San Francisco’ya yerleştiler. Takım renklerini yeşilden sarıya değiştirdi çünkü eski renk kaybeden bir takımı, ikincisi ise kazanan bir takımı gösteriyordu.

2022-2023 NBA normal sezonu 20 Ekim’de başlaması bekleniyor. Tüm hazırlık maçlarını kazandıkları için Warriors için başarılı bir başlangıç oldu. Bu, oyuncularının çoğunun yaralanmalar nedeniyle ilk birkaç maçı kaçırdığı göz önüne alındığında özellikle etkileyiciydi. Şampiyon teknik direktör kariyerine genç bir takım seçerek galibiyetle başladı ve onları kazananlar haline getirdi. Ekip ayrıca liderliği altında akıllı atış seçimlerini kullanmaya başladı. Övgü kazandıkça, takımları yeni bir antrenör ve yeni oyuncularla başarılı olabileceğini kanıtladıkça taraftarlar yeni sezon için daha da heyecanlandı.

Kadro Şampiyonluk İçin Hazır!

Warriors’ın kadrosu, birkaç yeni oyuncu takıma katıldıkça galibiyet serisinden sonra genişledi. Eski All-Star Andre Iguodala, ilk beşte Shaun Livingston’un yerini aldı ve eski All-Star Harrison Barnes küçük forvette başladı. Eski All-Starlar Shaun Marion ve Ian Clark da takıma katıldı – atış muhafızlarında Clark ve point guard’da Marion. Bu, önceki yıldızlarının dinlenmelerine ve antrenmanlarına odaklanmalarına izin verirken, mahkemedeki her pozisyonu kapsamalarına izin verdi. Oyuncular kimya kazandıkça ve birlikte eğitim aldıkça imzalar her oyunu olumlu yönde etkiledi ve üstün oyunla sonuçlandı. Son şampiyon 2023 yılında da şampiyon olmak için elinden geleni yapacak. 2022’nin şampiyonu Warriors favori konumda bulunuyor. Mariobet

Spor