En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Saç Kurutma Makinesi

Saç kurutma makinesi almaya karar vermiş ve nereden başlayacağını bilmeyen okurlarımıza rehber olmak amacıyla bu yazıyı hazırladık. Marka ve model belirterek yaptığımız mini listemizin yanında saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de açıklamaya çalıştık. Fazla vakti olmayan okurlarımız için yazımıza hemen profesyonel fön makinesi tavsiyeleri ile başlıyoruz.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

Sizlere fikir olması açısından hazırladığımız bu listemizde, marka ve modelleri seçerken kullanıcı yorum ve memnuniyetini göz önüne aldık. İşte kullananların en çok sevdiği profesyonel saç kurutma makineleri:

En İyi Saç Kurutma Makinesi Markaları

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Listemizin ilk sırasını uygun fiyatıyla ve 2700 Watt motor gücüyle Parlux ion9000’e ayırmak istedik. Türkiye’de imal edilmesi nedeniyle rakiplerine göre oldukça uyguna satılan bu profesyonel fön makinesi uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteye sahiptir.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (2999 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic motorunun sapta bulunmasıyla geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılmaktadır. Yüksek kalitede materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek negatifliği artan Dolar kuru nedeniyle 3 bin TL civarı bir fiyattan satılması.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    Kuaför dünyasının ciddi markalarından olan saç kurutma makinesi üreticisi İtalyan marka Parlux uzun yıllardır profesyonel saç kurutma makineleri üretmekte. Son derece kaliteli, ergonomik ve uzun ömürlü olan bu cihazlar Euro kurundaki artış nedeniyle 1000 TL’nin üzerinde fiyatlarla satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç kurutma Makinesine Nereden Ulaşılır?

Hangi model saç kurutma makinesi alacağınıza karar verme aşaması kadar tercih edeceğiniz ürünü nereden alacağınız da oldukça önemlidir. Özellikle piyasada çok fazla sahte ve düşük kalitede ürün bulunuyorken paranızın boşa gitmemesi adına sadece ilgili firmanın web sitesinden veya mağazasından alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer alacağınız ürün bu tarz yerlere sahip değilse kuaförlerin ürün aldığı toptancılardan alışveriş yapabilirsiniz.

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, alacağınız ürünü belirlemede sizlere yardımcı olabilir. Örneğin 250 TL’nin altında profesyonel bir saç kurutma makinesine sahip olamayacağınızı söylemek isteriz. Bu nedenle ihtiyacınızın gerçekten bu olduğuna karar vermeniz gerekir. İnce telli ve kolay şekil alan saçlara sahipseniz bütçenizi çok daha uygun tutarak 100 TL civarındaki basit fön makinelerinden temin edebilirsiniz.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Eğer kalın telli ve uzun saçlara sahipseniz ve profesyonel saç kurutma makinesi ihtiyacınız varsa Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Fön Makineleri Nerelerde Bulunur?

En iyi saç kurutma makinelerini kuaförler kullandığı için siz de kendinize temin ederken kuaförlerin alışveriş yaptığı yerlerden alabilirsiniz. Her türden elektronik ürün satan mağazalardan alışveriş yapmak yerine sadece kuaför ürünleri satan toptancıların mağazalarından veya internet sitelerinden temin etmeniz daha iyi olacaktır.

Saç Kurutma Makinesi Yorumlar

Karar verdiğiniz ürünü satın almadan önce kullanıcıların yorumlarını inceleyerek merak ettiğiniz konularda bilgilenebilirsiniz. Biz de bu amaçla sizlere ürünleri objektif bir şekilde yansıtmaya çalıştık. Umarız ki bu yazımızla yardımcı olabilmişizdir.

Moda ve Yaşam