E Sigara Mı Normal Sigara Mı Tercih Edilmeli

E Sigara Mı Normal Sigara Mı Tercih Edilmeli

E Sigara Mı Normal Sigara Mı Tercih Edilmeli?

Bu sorunun cevabının en iyi şekilde karşı tarafa aktarılabilmesi için kullanıcıya iki sigara arasındaki farkı net bir şekilde aktarılması gerekir. Ancak unu söylemek kesinlikle mümkündür ki IQOS elektronik sigaralar normal sigaralara nazaran kesinlikle daha sağlıklıdır.

E Sigara Ve Normal Sigara Arasındaki Farklar Nelerdir?

E sigarının normal sigaraya oranla kullanıcısına birçok avantaj sağladığı söylenebilir. Avantajları şöyledir;

  • Juul Pol E sigara kullanıcıları kendilerine uygun nikotin miktarını belirleyebilir, normal sigara kullanıcılarının ise böyle bir şansı yoktur.
  • E sigara kullanıcıları likitler sayesinde farklı tatları deneyimleyebilir, normal sigara kullanıcılarının ise yine böyle bir şansı yoktur.
  • E sigara, normal sigaraya nazaran daha ekonomiktir.

E Sigara Mı Yoksa Normal Sigara Mı Tercih Etmeliyim?

İkisi arasında kıyaslama yapıldığı takdir de Jull Pol e sigaranın kullanıcısı lehine daha avantajlı olduğu su götürmez bir gerçektir. Bununla beraber sağlık boyutu da dikkate alınmalıdır. Kullanıcılar normal sigarada meydana gelen yanma reaksiyonuna bağlı olarak ortaya çıkan ve zehirli gazlardan meydan gelen dumanı solumak zorundadır. Bu duman hem çevrenizde bulunan insanlar hem de sizin için oldukça zararlıdır. IQOS E sigarada ise herhangi bir şekilde yanma reaksiyonu meydan gelmediği için zehirli gazların çığa çıkmaz. Bu da hem sizin hem de çevreniz için daha sağlıklıdır.

Elektronik Sigaralar Ne Zaman Üretildi?

IQOS E sigaralar aslında yaklaşık olarak 30 yıldır insan hayatında yer almaktadır. Bu kadar popüler hale gelmesi ise insan sağlığına yaptığı katkı ve tütün ürünlerine ciddi bir alternatif olduğunun fark edilmesi ile olmuştur. Bu nedenle insanlar e sigaralara yoğun ilgi göstermişler ve satışlarda artış yaşanmıştır.

Elektronik Sigara Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Juul Pol Elektronik sigara tercih ederken dikkatli olunması gereken bazı noktalar vardır. Örneğin e sigarayı ilk kez kullanacak olan biriyseniz başlangıç için uygun olan e sigara modellerinden bir tanesine yönelmeniz daha doğru olacaktır. Bunun yanında likit olarak da damak zevkinize uygun olan bir likit tercih etmelisiniz. Daha fazla bilgi için birakirim.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kültür