Dedektif Bürosu Hizmetlerimizde Sigorta Dolandırıcılığı Konusunda Çalışmalarımız

Dedektif Bürosu Hizmetlerimizde Sigorta Dolandırıcılığı Konusunda Çalışmalarımız

Dedektif Bürosu Hizmetlerimizde Sigorta Dolandırıcılığı Konusunda Çalışmalarımız

Büromuz 2008 yılında özel dedektiflik bürosu olarak kurulmuştur. Dedektif büroları arasında Akçayel özel dedektif bürosunu ön plana çıkaran nokta her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlayıp, uzmanlarımızı bu alanda geliştirebilmek için çalışmamızdır. Bu amaç için her daim çalışan firmamız dedektif bürosu sektörünün içerisinde en uygun fiyatlar verirken amaçlarından ve çalışmalarından taviz vermemektedir. Firmamız müşterilerimizin istek ve şikayetlerini göz önüne alarak hızlı bir şekilde sonuç sağlar. Çağın getirdiği teknolojik cihazları kullanarak takip işlemleri yapan firmamız bütün olanaklarını siz müşterilerimize sunmaktadır. Özel dedektif firmamız, vatandaşların herhangi bir talebin de güvenilir ve sektördeki en iyi kaliteyi vermek için çalışmaktadır. Dedektif bürolarımız da çalışan uzmanlarımız sadece sigorta dolandırıcılığı ile ilgili değil bu konunun araştırılırken lazım olabilecek her türlü bilgiyi bilmektedir. Firmamız mağdur müşterilerimize yol gösterip elinden geleni yapmaktadır. Akçayel özel dedektiflik bürosu ile iletişime geçtiğiniz durumda destek talep edebilir, bu desteği güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Sigorta Dolandırıcılığı Çalışmaları

Sigorta dolandırıcılığı, dolandırıcıların kolay olduğunu düşündükleri için sıklıkla tercih ettikleri bir dolandırıcılık türüdür. Sigorta dolandırıcılığını genellikle araba kazalarında ya da evlere, dükkanlara gelen hırsızlık gibi hasarlar da kullanan dolandırıcıları özel dedektif büromuz yaptığı detaylı çalışmalar kapsamında tespit edip sizlere bildirmekteyiz. Bu tespit sırasında son teknolojik aletler kullanılarak tespitin belirlenmesinin zamanı azaltılıp kesinliği arttırmaktadır. Akçayel özel dedektiflik bürosu olarak, sigortadan para alabilmek için sahte olaylar, belgeler düzenleyen kişi veya kişileri tespit edip işverene bildirip haksızlıkları ortadan kaldırılmasına yardımcı oluruz. Bu tür olaylarda kişiler bazen hiç kaybetmedikleri mallarını ya da hiç çaldırmadıkları mallarını gösterip veya hiç gerçekleştirmedikleri kazaları gösterip para almaya amaçlarlar. Sigorta dolandırıcıları, sigorta şirketlerine çok büyük bir maddi zarar verir. Bu maddi zararın önlenmesi için sigorta şirketleri dedektif bürolarına başvurur. Dedektif büroları tüm gerçekleri ortaya çıkartarak bu maddi yükün azalmasında önemli bir rol oynamaktadır. Yapılmak istenen dolandırıcılığı illa bir dedektifin keşfetmesine gerek yoktur. Bir şirket ya da firmanın sahibi, kişi ya da kurumlar fark edip dedektiflere başvurabilirler. Özel dedektif bürolarına başvurulduktan sonra özel dedektifin nasıl çalışacağını kendisine kalmış bir şeydir. Çalışırken fiziki dosyalar, e mailler ya da sesli mesajlar gibi metaryallerden faydalanabilirler.

Sigorta Dolandırıcılığı İçin Alınabilecek Önlemler

Kredi ya da banka kartınızın hesap numarasını, kimlik kartınızın üzerinde bulunan bilgileri ya da anne kızlık soyadınız gibi özel bilgileri isteyen kişilere vermemeniz çok önemlidir. Havale ya da EFT gibi işlemler kullanılarak para transferi isteğinde bulunan olursa asla bu işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer havale, EFT gibi para transfer işlemini gerçekleştirdiyseniz iletişime geçilen telefon numarası ya da e-posta adresi gibi karşı tarafa ait bilgilerle birlikte gün ve saati de belirterek Cumhuriyet Savcılığına giderek suç duyurusunda bulunmanız oldukça önemli bir durumdur.

Genel Kültür