Beşiktaş’ta Stoper Arayışları Devam Ediyor!

Beşiktaş’ta Stoper Arayışları Devam Ediyor!

Beşiktaş’ta Stoper Arayışları Devam Ediyor!

Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Valerien İsmail yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta gündem stoper transferi. Stoper transferi kapsamında Beşiktaş’ta ön plana çıkan isimlerden birisi de deneyimli dünya yıldızı Sergio Romos oldu. PSG ile geçen yıl sezonu geçiren Romos’un bu transfere sıcak baktığı belirtiliyor. Sergio Romos’un PSG ile daha sözleşme yenilememesi üzerine Beşiktaş’ta gündemde olan en önemli stoper adayı Sergio Romos olarak ön plana çıkıyor.

Stoper arayışları kapsamında gündeme gelen bir diğer isim Thiago Silva olarak ön plana çıktı. Thiago Silva’nın yakın bir zaman dilimi içinde Chelsea ile yollarını ayırması bekleniyor. Casino siteleri

Sağ Bek Arayışları da Devam Ediyor!

Beşiktaş’ta stoper arayışlarının yanı sıra sağ bek arayışları da devam ediyor. Sağ bek arayışları kapsamında Barcelona’nın deneyimli sağ bek oyuncusu Daniel Alves gündeme alındı. Daniel Alves ile sözleşme imzalamak isteyen Beşiktaş’ın deneyimli oyuncunun daha çok deneyiminden yararlanmak istediği ortaya çıktı. Velerien İsmail yönetiminde transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yakın bir zaman dilimi içinde hem sağ bek hem de stoper transferini bitirmek istiyor. Beşiktaş bu iki transfer bölgesi için kasasından 10 milyon euroyu gözden çıkarmış durumdadır. Beşiktaş’tan yapılan açıklamada önümüzdeki haftalarda transferlerin resmiyet kazanması ve tamamen bitirilmesi bekleniyor. Sağ bek arayışları kapsamında Daniel Carvajal’da gündeme gelmişti.

Spor