Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması Snack ve Lolo

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Snack ve Lolo,  diğer görüşme ve sohbet uygulamalarından farklı özelliklerdedir.

Snack

TikTok’u hayal edin, ancak çıkmak için ve Snack’in neler sunabileceği konusunda oldukça iyi bir fikir sahibi olursunuz. Bu tanışma uygulaması kısa videolara vurgu yapar. Tanımak istediğiniz kişilerin lehine olan, ilginizi çeken bir video akışı sıralayın. Videonuzu sevmeleri durumunda, birbirinizi DM yapabilirsiniz.

Videolara yapılan vurgu, Snack’i sosyal hayattan uzak olduğumuz pandemi ve sonrası için iyi bir tanışma uygulaması seçeneği haline getiriyor. Bu uygulamanın odak noktası 30 yaşın altındaki kişilerdir. Bu uygulama şu anlık sadece IOS işletim sistemi yani Apple telefonlarda kullanılmaktadır.

Lolo

Daha önce XO olarak bilinen LOLO buluşma ve tanışma uygulaması, eşinizle aranızdaki soğukluğu hızlı atmak için size oyunlar oynama imkanı sağlıyor. Testler, çizim oyunları ve diğer parti etkinlikleri, yeni biriyle bir kahkaha paylaşmanıza ve belki de bir ilişkiye yol açan bir bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Bir profili doldurarak ve benzer beğenilere sahip kişileri görerek eşleşmeler bulursunuz. Ayrıca isterseniz  LOLO’nun daha rastgele eşleşme algoritmasından birini deneyebilirsiniz. Bu uygulamada rastgele seçimi yapılırsa dünyanın herhangi bir yerinden bir kullanıcı rastgele önümüze düşer. İstersek adres, tarih, yaş, boy gibi özellikler ile bir başlangıç yapabilirsiniz.

Lolo sunduğu imkanlar ile muadillerinin bir adım önüne geçmektedir ancak oyun oynamayı sevmeyen kişilerin pek tercih ettiği söylenemez. Bu uygulama daha çoğunlukla uzun süreli ilişki arayanların tercih ettiği bir uygulamadır. Böyle bir zorunluluk yoktur ama kullanıcı profili genelde böyledir.

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Snack ve Lolo ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür